Turgay KARAKURT
0 537 880 95 57
E-Mail:
sakaryadalgicpompa@gmail.com

Sakarya Dalgıç Pompa Hakkında

Sakarya Dalgıç Pompa Hakkında

Sakarya Dalgıç Pompa; Pompa Montaj - Demontaj, Kuyu Temizliği, Pompa Kurtarma, Hidrofor Tamir - Bakım - Montaj konularında faaliyet göstermek üzere Sakarya'da kurulmuştur.

Sakarya Dalgıç Pompa Hakkında
Deneyimli kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile cazip fiyatlarla montaj ve uygulamaları hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

Sakarya'da ithal ve yerli hidroforların tamiri, kurulumu ve montajı işlemlerini yapmakta olan Sakarya Dalgıç Pompa; Star Pompa Sakarya Yetkili Satıcısı ve Servis Bayisidir. İmpo Pompa, Coverco İtalyan Motor, Alarko Dalgıç Pompa, Wilo Dalgıç Pompa ve Hidrofor, Grundfos Dalgıç Pompa ve Hidrofor  gibi kaliteli markaların ürünlerini de tedarik etmektedir.


Dalgıç pompa ve motorları konusunda edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile AC motorların bakım - onarım ve bobinaj sarımı alanında da sektöründe tercih edilen bir firma olan Sakarya Dalgıç Pompa; her güçte dalgıç motoru ve hidrofor motoru sarımı, bakım ve onarımını garantili olarak yapmakta, kompresör ile kuyu temizleme işlemlerini de titizlikle yapmaktadır.

 

Video için tıklayınız.